جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44752
  تاریخ انتشار : 19 بهمن 1392 9:15
  تعداد بازدید : 389

  نجفی‌توانا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  حل و فصل مشکلات قضایی با توسعه روابط این حوزه میسر خواهد بود

  یک حقوقدان گفت: توسعه معاضدت قضایی با سایر کشورها می تواند موازی با سایر ابعاد اقتصادی و سیاسی، موجبات تقویت روابط قضایی با سایر کشورها را فراهم آورد و راهی را برای حل و فصل مشکلات قضایی بگشاید.

  "علی نجفی توانا" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، با اشاره به صدور مجوز به وزیر دادگستری برای توسعه روابط قضایی با سایر کشور‌ها، اظهار داشت: با توجه به شرایط بین‌المللی و بحث گسترش روابط با جهان خارج و با عنایت به اینکه یکی از ابعاد گسترش روابط در زمینه امنیت بین‌الملل و حل مشکلات امور قضایی توسعه روابط قضایی است اقدام ایران می‌تواند در این زمینه مثمر ثمر واقع شود. 

  وی ادامه داد: توسعه معاضدت قضایی با سایر کشورها می‌تواند موازی با سایر ابعاد اقتصادی و سیاسی، موجبات تقویت روابط قضایی با سایر کشورها را فراهم آورد، بنابراین تولید چنین مجوزی نشانه توجه به اقدامات بین‌المللی و عنایت به واقعیت شرایط جهانی است. 

  این حقوقدان در پایان با تاکید بر اینکه توسعه روابط قضایی می‌تواند راهی را برای حل و فصل مشکلات قضایی بگشاید، گفت: توسعه روابط قضایی در حل و فصل مشکلات اتباع ایرانی خارج از کشور که به تحصیل و تجارت اشتغال دارند و خارجیانی که در ایران مقیم هستند کمک می‌کند. 

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
78