جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44632
  تاریخ انتشار : 16 بهمن 1392 13:18
  تعداد بازدید : 430

  کاهش دو میلیون شغل در صورت تصویب قانون درمانی اوباما

  کمیته بودجه آمریکا در گزارشی پیش بینی کرد قانون درمانی مورد حمایت رییس جمهوری این کشور نیروی کار را معادل دو میلیون نفر از کارکنان تمام وقت در سال 2017 کاهش خواهد داد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کمیته در جدیدترین گزارش دورنمای مالی آمریکا اعلام کرد قانون بهداشت و درمان پیشنهادی اوباما موجب می‌شود کارکنان بویژه کسانی که درآمد کمتری دارند برای از دست ندادن یارانه‌هایی که این قانون از طریق پرداخت بیمه درمانی و سایر هزینه‌های پزشکی برای آنها فراهم می‌کند، ساعات کارشان را محدود کنند.

   

  بر اساس این گزارش، به عنوان مثال کارکنان مسن‌تر که به بازنشستگی نزدیک شده‌اند، ممکن است ساعات کاری خود را کمتر کنند تا از یارانه بهداشت و درمان برخوردار شوند. همچنین یارانه بهداشت و درمان ممکن است انگیزه کار کردن را کاهش دهد.

   

  کمیته بودجه آمریکا پیش بینی کرده است بزرگ‌ترین تاثیر این قانون بر نیروی کار در سال 2017 باشد که تمهیدات درنظر گرفته شده تحت آن، به اجرا درخواهند آمد.

   

  بر اساس گزارش رویترز، این سازمان که پیش‌تر پیش‌بینی کرده بود 800 هزار شغل تمام وقت کمتر تا سال 2021 وجود خواهد داشت، برآورد کرده که ساعات کاری برابر با 2.5 میلیون شغل در سال 2024 کاهش پیدا می‌کند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
78