جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44537
  تاریخ انتشار : 15 بهمن 1392 14:34
  تعداد بازدید : 502

  زمانیان:

  کارگروه ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی باید مستقل عمل کند

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که دستگاه قضایی با قدرت و به صورت محکم در زمینه مفاسد اقتصادی وارد عمل شود گفت: زمانی در این رابطه به نتیجه مطلوب دست خواهیم یافت که کار گروه ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی خارج از سیستم دولتی و به صورت مستقل عمل کند.

  کارگروه ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی باید مستقل عمل کند

  سعید زمانیان دهکردی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره بررسی چند پرونده مفاسد اقتصادی در سال های اخیر اظهار کرد: افرادی بودند که با رانت خواری ،رابطه و ایجاد زمینه های نامناسب اقدام به اخذ وام های کلان با سود پایین می کردندو حاضر به پرداخت بدهی خود به دولت نیستند و باعث ایجاد مشکل در ساختار اقتصادی کشور شدند.

  نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی بر معرفی مفسدان اقتصادی تاکید کرد و گفت: هر فردی می خواهد باشد مسئول یا غیر مسئول، آقا زاده یا غیر آقا زاده باید یکبار برای همیشه با آنان برخورد قاطع انجام شود.

  وی ادامه داد: چه اشکالی وجود دارد که نام مفسدین اقتصادی افشا شود این درحالی است که دست هایی وجود داردکه اجازه نمی دهد که نام این افراد افشا شود.

  زمانیان بیان کرد: این افراد کسانی هستند که چند میلیارد تومان پول کشور را بردند،خوردند و حاضر به پرداخت بدهی خود به سیستم نظام بانکی کشور نشدند.

  وی افزود: چهره این افراد باید یکبار و برای همیشه  برای مردم جامعه روشن شود ضمن این که با افرادی که در زمینه های مختلف با آنان همکاری کردند به طور قاطع برخورد شود.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عزم ملی ایجاب می کند که دستگاه قضایی با قدرت و به صورت  محکم در زمینه مفاسد اقتصادی وارد عمل شود و بین سه قوا هماهنگ هماهنگی وجود داشته باشد تا این افراد از رانت های پشت پرده استفاده نکنند.

  وی گفت: زمانی در این رابطه به نتیجه مطلوب دست خواهیم یافت که کار گروه ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی خارج از سیستم دولتی و به صورت مستقل عمل کند زودتر به نتیجه میرسیم.

  زمانیان بیان کرد: اگر همت والایی در ریاست جمهوری،مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه باشد ما می توانیم دست افراد سودجو را در همه زمینه های موجود قطع کنیم.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان یاد آور شد: در صورتی که قوانین به صورت صحیح اجرا شود و دستگاه ها بر اساس سلیقه ای عمل نکنند می توانیم با این پدیده بر خود کنیم تا چنین اتفاقاتی در کشور رخ ندهد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
64