جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44511
  تاریخ انتشار : 15 بهمن 1392 13:7
  تعداد بازدید : 398

  با تصویب مجلس،

  زندانیان در مرخصی تحت مراقبت الکترونیکی قرار می گیرند

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سازمان زندانها و اقدامات تامینی وتربیتی کشور اجازه دادند که زندانیانی که به مرخصی می روند یا در زندانهای باز اشتغال دارند را تحت نظارت و مراقبت الکترونیکی قرار دهند.

  117-5.jpg

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بندهای درآمدی لایحه بودجه 93 مصوب کرد که سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اجازه دارند زندانیانی که به مرخصی اعزام می‌شوند یا در زندانهای باز، موسسات صنعتی، کشاورزی و خدماتی اشتغال دارند و همچنین محکومان واجد شرایط را تحت نظارت و مراقبت الکترونیکی قرار دهند.

  همچنین تعرفه‌ی استفاده از تجهیزات مذکور روزانه 30 هزار ریال تعیین می‌شود که توسط سازمان زندانها و اقدامات تامینی وتربیتی کشور ازاستفاده کننده اخذ و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌داری کل کشور موضوع ردیف درآمدی این قانون واریز می‌شود.

  بر اساس این گزارش مجلس مصوب کرد که زندانیانی که به تشخیص قاضی و ناظر زندان یا اجرای حکم یا رئیس زندان و موسسه مربوطه قادر به پرداخت تمام یا بخشی از وجوه مزبور نباشند از پرداخت آن بخش از هزینه معاف می‌شوند.

   

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28566979
اکنون :
8