جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44315
  تاریخ انتشار : 14 بهمن 1392 12:49
  تعداد بازدید : 639

  «فرزانه مرادی» یک ماه دیگر از مرگ فاصله گرفت

  وکیل مدافع فرزانه مرادی گفت: با موافقت اولیای دم قرار شد اجرای حکم موکل در صورتی که نتواند بی گناهی اش را ثابت کند یک ماه دیگر اجرا شود.

  dpa-24.jpg

  عبدالصمد خرمشاهی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان ایم مطلب، اظهار کرد: از چند روز گذشته موکل را برای اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل کرده‌اند و قرار بود وی امروز محاکمه شود.

   

  وی ادامه داد: به دنبال گریه‌های بی‌امان موکل و مادرش در حالی که طناب دار بر گردن او انداخته شده بود، اولیای دم یک ماه دیگر به فرزانه مرادی فرصت دادند تا بتواند بی‌گناهی خود را ثابت کند.

   

  وکیل مدافع فرزانه مرادی با بیان اینکه ثابت کردن این موضوع بسیار سخت و دشوار است، گفت: برای اینکه بخواهیم بی‌گناهی فرزانه را ثابت کنیم راهی بسیار سخت را در پیش داریم.

   

  خرمشاهی بیان کرد: در حال حاضر فرزانه طبق گفته مادرش وضعیت روحی خوبی ندارد و امیدواریم این فرصت تعیین شده موقعیتی باشد تا بتوانیم به هر شکل ممکن از قصاص فرزانه چه از طریق رضایت اولیای دم و چه از طریق ثابت کردن بی‌گناهی‌اش جلوگیری کنیم.

   

  به گزارش ایسنا، فرزانه مرادی در سال 86 اقدام به قتل همسرش کرده بود که دادگاه وی را به قصاص نفس محکوم کرد و قرار بود صبح امروز - 13 بهمن ماه - حکم وی اجرا شود.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
1