جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44119
  تاریخ انتشار : 13 بهمن 1392 13:23
  تعداد بازدید : 440

  اعتراض به استفاده آمریکا از موسیقی یک گروه برای شکنجه در زندان گوآنتانامو

  یک گروه موسیقی آمریکا نسبت به این که دولت آمریکا از موسیقی خشن آن ها برای شکنجه زندانیان گوآنتانامو استفاده می کند اعتراض کرده و از طرح خود برای شکایت از دولت آمریکا از این بابت خبر داد.

  reuters-140.jpgبه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از صدای روسیه، "اوین کی" ، یکی از اعضای این گروه اظهار کرد: یک منبع معتبر به ما اعلام کرده که موسیقی ما در زندان گوآنتانامو برای شکنجه زندانیان استفاده می‌شود و ما شنیده‌ایم که دست کم چهار بار از موسیقی ما برای شکنجه استفاده شده است.

   

  وی که گیتاریست این گروه موسیقی به نام Skinny Puppy است، تصریح کرد: ما به این نتیجه رسیده‌ایم که بهتر است باید بهره‌گیری دولت آمریکا از خدمات موسیقیایی ما صورتحسابی را برای آن بفرستیم.

   

  اوین کی تاکید کرد: ما به رغم تاریک و خشن بودن موسیقی گروهمان هرگز از چنین سناریوهایی حمایت نکرده‌ایم. از آنجا که ما موسیقی ناراحت کننده می‌سازیم، می‌توانیم ببینیم که از آن برای اهداف مرموزی استفاده می‌شود اما این برای ما قبال پذیرش نیست.

   

  مشخص نیست که آیا این گروه موسیقی کانادایی انتظار دریافت پول از دولت آمریکا را دارد یا خیر اما این گروه در واکنش به این اتفاقات نام جدیدترین آلبوم خود را "سلاح" گذاشته است.

   

  پیشتر معرف ترین گروه متالی که موسیقی آن‌ها برای شکنجه زندانیان در آمریکا استفاده می‌شد گروه معروف "متالیکا" بود که افشای این مساله در سال 2006 جنجال آفرین شد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
38