جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40601
  تاریخ انتشار : 26 آذر 1392 14:0
  تعداد بازدید : 413

  کوثری:

  آمریکا با ادعای حقوق بشر در جای جای دنیا مرتکب جنایت شده است

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آمریکایی ها در حالی دم از حقوق بشر می زنند که در جای جای دنیا مرتکب جنایت شده اند و در واقع آنها حیواناتی در ظاهر انسان هستند.

  آمریکا با ادعای حقوق بشر در جای‌جای دنیا مرتکب جنایت شده‌است

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فریبکاری‌های آمریکا در ارتباط با مسائل مختلف گفت: امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامید و این در حالی‌ست که در فرهنگ ما شیطان به معنای فریب و نفاق است و انتظاری جز این نمی‌توان از امریکا داشت.

  وی افزود: آمریکایی‌ها در حالی ندای حقوق بشر را سر می‌دهند که در جای‌جای دنیا مرتکب جنایت شده و می‌شوند از جمله فریب‌کاریهای اخیر آمریکا می‌توان به عدم پایبندی آنها به تعهداتشان در توافقنامه ژنو اشاره کرد.
   
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریکایی‌ها همه‌چیز را در جهت منافع خود می‌خواهند و جز منافع خود به هیچ‌چیز دیگری توجه ندارند و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ما باید با هوشیاری بیشتر و با حساسیت و قاطعیت بیشتر در دور بعدی مذاکرات حاضر شوند.
   
  به گزارش فارس،کوثری با بیان اینکه حاکمان کاخ سفید «ژن فریبکاری» دارند، تصریح کرد: حاکمان آمریکا نه‌تنها انسان نمی‌شوند بلکه به انسان شدن آنها امیدی نیست.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
25764351
اکنون :
11