جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40587
  تاریخ انتشار : 26 آذر 1392 13:0
  تعداد بازدید : 487

  دستگیری 2 متهم اصلی پرونده شرکت ورمی کمپوست

  معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: دو نفر از متهمان اصلی پرونده شرکت کمپوست ورمی با هویت «الف.ش» و «م.ش» که پدر و پسر هستند در ملارد دستگیر شدند.

  129-5.jpg

  علی صمدی در گفت‌و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: این افراد اکنون در دادسرای ملارد در بازداشت موقت بسر می‌برند.

   

  وی افزود: تا اواخر این هفته این دو متهم به دادسرای عمومی و انقلاب کرج منتقل می‌شوند تا روند رسیدگی به پرونده آن‌ها در این دادسرا پیگیری شود.

   

  صمدی خاطرنشان کرد: تاکنون سه هزار شاکی در ارتباط با کلاهبرداری این شرکت شناسایی شده‌اند که بدون شک تعداد مالباختگان بیش از این تعداد است.

   

  وی افزود: این سه هزار نفر بیش از 100 میلیارد تومان در این شرکت سرمایه گذاری کرده‌اند که کمترین آن‌ها سه میلیون و بیشترین مبلغ سرمایه‌گذاری یک میلیارد تومان بوده است.

   

  معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج یادآور شد: پرونده شرکت ورمی کمپوست ملی است؛ چرا که به جز استان البرز شاکیانی از سایر استان‌های کشور از جمله لرستان، گیلان و مازنداران نیز دارد.

   

  وی ادامه داد: محل کار این متهمان در 45 متری گلشهر پلمپ شده است و دستور توقیف اموال آنها صادر شده و حساب های بانکی این افراد مسدود شده است.

   

  صمدی تاکید کرد: اعضای این شرکت محلی را در ملارد اجاره کرده بودند و سبدهای کمپوست‌های ورمی را در آنجا نگهداری می‌کردند.

   

  سرپرست دادسرای جنایی کرج در پایان گفت: در تلاش هستیم بتوانیم با فروش کمپوست‌های باقیمانده این شرکت در ملارد، بخشی از اموال مالباختگان را به آنها بازگردانیم.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28103329
اکنون :
16