جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40509
  تاریخ انتشار : 25 آذر 1392 14:31
  تعداد بازدید : 510

  چهارمین جلسه دادگاه اختلاس بیمه ایران

  دفاعیات متهم "ف.ه": هیچکدام از اتهامات را قبول ندارم/ آپارتمان دُبی را با وام خریدم

  ف.ه"در پرونده اختلاس از بیمه ایران متهم به دریافت رشوه به میزان 60 هزار درهم بابت خرید مبلمان و یک میلیون و 300 هزار درهم بابت خرید آپارتمان در دُبی که از آقای د.س دریافت کرده است.

  به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، متهم "ف.ه" که در دور  جدید جلسه رسیدگی مجدد پرونده اختلاس از بیمه ایران به دریافت رشوه به میزان 60 هزار درهم بابت خرید مبلمان و یک میلیون و 300 هزار درهم بابت خرید آپارتمان در دبی که از آقای د.س دریافت کرده، متهم است در جایگاه دفاع حاضر شد. 

  متهم "ف.ه" در مقام دفاع گفت: کلیه اتهامات را رد می‌کنم و هیچکدام را قبول ندارم. 

  قاضی خطاب به متهم گفت: توضیحات خود را ارائه دهید. 

  متهم پاسخ داد:‌ مبلمان را خودم خریدم و مبلغ آن 54 هزار درهم بوده و این در حالی بوده که بنده با آقای د.س روابط مالی نداشتم و فقط روابط اجتماعی داشتم چرا که وی جزء مشتریان خوب و برتر بانک بوده است. 

  وی افزود: در خصوص اینکه گفته شده بنده اقامت دائم در دبی دارم، این مسئله صحت ندارم و اقامت من 3 ساله است. 

  قاضی خطاب به متهم گفت: طبق اظهارات آقای د.س گفته شده که وی10 الی 11 مرتبه حدود 50 میلیون تومان وام تحت عنوان صادرات و  واردات تسهیلات اخذ کرده است و یک میلیون و 300 هزار درهم را دریافت کرده است. 

  متهم "ف.ه" در پاسخ ادامه داد: آقای "د.س" هیچ وجهی نداده و حتی وی در مواجهه با قاضی گفته که به من چیزی نداده است، من فقط هنگامی که بلیط پیدا نمی‌کردم از آنجایی که د.س آشنایانی داشتند وی بلیط را تهیه می‌کرد اما بنده خود به آژانس مراجعه نموده و پول را پرداخت می‌کردم. 

  وی افزود: بنده الان هم صدها دوست دارم که مشتری خوب بانک بودند و آقای "د.س" از مشتریان خوب بانک ما بود. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28193325
اکنون :
4